הטכנולוגיה שלנו

מערך פיתוח ייחודי של פוטונה

פוטנה מצטיינת מאז ומעולם בכל נושאי המחקר והפיתוח. המגוון העצום של החברה והיכולת לפתח מגוון של טכנולוגיות לייזר יחודיות עבור ענפי הרפואה השונים מאפשרות לחברה לדחוף את הגבולות הקיימים של טכנולוגיות הלייזר אל עולמות חדשים, בכך פוטונה קובעת סטנדרטים חדשים של מצויינות וחדשנות בכל תחום רפואי בו היא נוכחת.

לפוטונה מסורת רבת שנים של התמודדות יוצאת דופן עם אתגרים טכנולוגיים הדורשים אימוץ של גישות רב תחומיות בעולם של טכנולוגייה המתפתחת במהירות. גשות חדשניות אילו הן המאפשרות לנו להציע פתרונות חדשניים וארוכי טווח עבור הלקוחות שלנו.

מערך פיתוח הפטנטים הגדול בתעשייה

הייכולת המחקרית, מערך הפתוח המשוכלל והמצאת הפטנטים שלנו, מאפשרים לנו ליצור מערכות לייזר רפואיות פורצות דרך והמתקדמות בעולם. פוטונה מביאה לקדמת הבמה טכנולוגיות יחודיות בתחומי הלייזר של Nd:YAG ו Er:YAG וכמובן Q-Switched . בליבת מערכות הלייזר שלנו אנו עושים שימוש בטכנולוגיית גבישים הנחשבת לסטנדרט המוביל בתעשייה (Golden Standart). הייכול שלנו ליישם טכנולוגיות עילית אילו מאפשרת להתאים את הלייזרים שלנו באופן אידיאלי לטיפולים הדנטאליים האסטתיים והרפואיים בצורה היעילה ביותר.

הטיפולים הייחודיים של פוטונה יעילים יותר, מהירים יותר, פולשניים פחות ונוגעים בתחומי מדעי החיים בצורה פורצת דרך.

טכנולוגייה עילית במיצוי אנרגייה

בכדי להדגים את השליטה ויכולת די להציץ בטכנולוגייה הייחודית ומוגנת פטנט שפתחנו, VSP (Variable Square Pulse ) טכנולוגייה יחודית זו יוצרת רצפים של רבועים מושלמים של קרן הלייזר. יצירת רבועים אילו תורמת לבטיחות והיעילות של הטיפולים ע״י צימצום של ספיגת האנרגייה לרקמות הגוף האחרות. היכולת לבנות ״פולס״ בודד מושלם, דבר התורם להורדת חימום בלתי מבוקר לרקמות הלא מטופלות ומוסיף לדיוק והיעילות של הטיפול אל מול רקמות המטרה. עוד אחת מהטכנולוגיות הייחודיות של פוטונה התורמות לטיפול בטוח יותר ויעיל יותר לקבלת תוצאות מיטביות.

מערכת בדיקת משוב אנרגייה

אחת התכונות הייחודיות של מערכות פוטונה היא יכולת בקרת משוב אנרגייה – EFC. המערכת שולטת בצורה פרטנית ברמת האנרגייה הנוצרת בכל פולס לייזר ע״י מדידה פרטנית כפולה של כל פולס לייזר היוצא מהמערכת. תכונה זו מאפשרת לנו להשתמש באנרגייה מדוייקת ללא צורך ביצירת עודפי אנרגיה המסכנות את הרקמות המטופלות. מערכת ה– EFC משתמשת בשני גלאים נפרדים המתאמים את רמת האנרגייה הנפלטת בצורה מדוייקת. בניגוד למערכות אחרות אין צורך בכיול של המערכת בכל פעם מחדש והגלאים יודעים לבצע את הכיול בצורה עצמונית במשך כל זמן עבודת המערכת. עוד דוגמה לבטיחות ויעילות של מעל ומעבר.

טכנולוגיית הולכה משוכללת וייחודית

מערכות הלייזר שלנו מצויידות במערכות הולכה אופטיות פורצות דרך. לזרוע המרקית הייחודית של פוטונה OPTOflex יכולת הולכת אנרגייה מושלמת בזכות המבנה ההנדסי שלה הכולל תא וואקום ייחודי. טכנולוגייה זו המוגנת פטנט, מאפשרת רמת בטיחות גבוהה עקב פיזור האנרגייה בצורה שווה על גבי המשטח המטופל (Top Hat). טכנולוגייה זו ממזערת למינימום את הנזק שעלול להגרם לאפידרמיס ומפחיתה באופן משמעותי דימומים שיכולים להווצר ואת אפקט פיזור בלתי רצוי ברקמות סביב אזור הטיפול ומעל לכול מפחיתה משמעותית שינויים המרקמיים בלתי רצויים במרקם העור.

פיתוח, עיצוב וייצור במקום אחד

היכולת של פוטונה לפתח, לעצב ולייצר את כל המערכות במפעל אחד תחת בקרה אחידה מהווה ייתרון אדיר אל מול מתחרים. כאשר מרבית רכיבי החומרה והתוכנה של המערכת מעוצבים ומיוצרים במקום אחד, בתהלכי ייצור ובקרה מהמחמירים בתעשייה, אנו גאים ברמת האמינות של המערכות שלנו והיכולת שלהן לשרת לאורך שנים ארוכות.

לפוטונה פלוסופייה עסקית ייחודית ופשוטה: אנו שואפים לבחור בשלמות בכל מוצר שלנו. כשאתה בוחר בפוטונה, אתה בוחר בחברה המחוייבת לתכנון, ייצור וביצועים הטובים ביותר של מערכות הלייזר הטובות בעולם.

גלול למעלה
גלול למעלה