צלקות וסימני מתיחה

טיפול זעיר פולשני בצלקות מתקבל באופן מרשים על ידי מטופלים וזמן ריפוי מהיר יוצר רושם חיובי ומוערך יותר בעיני מטופלים.

לרתום את העור לעוצמה רפואית.

מערכות לייזר משולבות של פוטונה מאפשרות טיפולים יעילים לסוגים רבים של צלקות. שיוף על ידי  ER:YAG גורם לאבלציה עדינה של רקמת צלקת ובו בזמן מאקטב שינוי לחידוש קולגן. צלקות אקנה מגיבות באופן מצוין לשיוף ארביום. לטיפול בצלקות היפרטרופיות ניתן להשתמש בND:YAG בנוסף לארביום ובכך להשיג הופעה אסתטית יותר באיכות ונפח רקמה.

סינרגיה טיפולית

ND:YAG לא כירורגי (לא אבלטיבי) בשילוב עם  ER:YAG כירורגי (אבלטיבי) פרקציונלי בשת״פ נפלא של שני אורכי גל היעילים ביותר ברפואה אסתטית עושים לצלקות יותר מכל טיפול לייזר אחר. פתרון מבוסס על טיפול חיצוני של צלקת וגם שיפור הזנהשל האזור בכלי דם.

מערכות  (SP Line (SP Dynamis&SP Spectro המצוידות בשני לייזרים 1064 ו 2940 נ״מ מקנים יכולת טיפולית עילית בצלקות כמו גם ביישומים דרמטולוגיים רבים נוספים. SP Dynamis כולל גם תכונה כירורגית QWC של ND:YAG לטיפולים פולשניים להמסת שומן, טיפול בהזעת יתר וטיפול בדליות גדולות ובולטות.

ידיות ותוספות

למערכות שצוינו מעלה מגוון רחב של ידיות וסורקים. רובם עשוים טיטניום וניתנים לעיקור באוטוקלב. באמצעותם אפשר להעביר את האנרגיה המיוצרת בתוך המכשיר לאזור ורקמת המטרה ביעילות ונוחות. פירוט ניתן למצוא בדף מוצר SP Line

לפני ואחרי

טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקת פנים

טיפול בצלקת אף

טיפול בצלקת בטן

גלול למעלה
גלול למעלה