טיפולי עור מגוונים

הרצון להשאר צעיר לנצח יוצר שוק כמעט בלתי מוגבל להליכי אנטי אג׳ינג. התפתחויות עדכניות בטכנולוגיות לייזר תרמו רבות לטיפולי הצערה לטווח ארוך ושחזור יופי טבעי של עור. לעומת טיפולים מסורתיים שהם מכאניים וכימיים, האופי הייחודי של טכנולוגיות לייזר בשיופי עור מאפשר טיפולים מדויקם ונוחים משמעותית.

טיפולי הצערה ושינוי מרקם עור ניתן לבצע באופן כירורגי (אבלטיבי) על ידי ER:YAG או לא כירוגי על ידי ND:YAG בהתאם לתוצאה אסתטית מבוקשת של המטפל ושל המטופל. כמו כן ניתן לשלב טיפולי אנטי אייג׳ינג אבלטיביים ולא אבלטיביים משלימים באמצעות מערכת פעולות:

TwinLight® Fractional Rejuvenation

בעבר טיפולי הצערה בוצעו על שטחי עור נרחבים ללא התחשבות באזורים בעלי מרקם שונה. באמצעות מערך טיפולי TFR בוחרים את אזורי מטרה ויתר העור נשאר ללא מגע. חום שנוצר בעקבות אנרגית לייזר מעודד יצירת קולגן חדש בדרמיס וסביבת העור הבריאה עוזרת לזרז את ההליך ההצערה.

שלושה צעדים פשוטים ויעילים

הליך ה Twinlight Fractional Rejuvenation זה למעשה שלושה שלבים להשבחת מרקם העור כדי להעניק לו מראה בריא ורענן יותר. חימום עמוק על ידי ND:YAG עוזר להצעיר ולהמריץ את העור כאשר ER:YAG תורם רבות לייצור עור חדש וממוצק.

שלב 1. ריכוךמעבירים את עלומת ND:YAG פעמיים על פני השטח המטופל. מעבר ראשון ממריץ את העור ומעבר שני חודר את הרקמה וגורם לחימום עמוק בטכנולוגית FRAC3® ושוב מרכך את איזור הטיפול לקראת הפעולה הפרקציונלית.

שלב 2. חלקי עור ישן מאודים על ידי ER:YAG פרקציונלי. מיקרו תעלות שנוצרות בעקבות פעולה זו יוחלפי בעור מוצק מחודש.

שלב 3. שיוף העור באמצעות עלומת ER:YAG מלאה שמסיימת את הטיפול תוך העלמת פגמים שטחיים.

הטכנולוגיה המדוברת זמינה במערכות רב יישומיות SP Line המצוידות בשני סוגי הלייזרים המשלימים: ER:YAG ו ND:YAG – השילוב האידאלי ליישומי אנטי אייג׳ינג ברפואה אסתטית ודרמטולוגיה.

מערכות אלה מצוידות גם בידיות וסורקים המעולים תוצרת FOTONA בעלי עיצוב ארגונומי ונועדו לשנים ארוכות של שימוש בידיים רפואיות מיומנות.

גלול למעלה
גלול למעלה