טשטוש והעלמת קעקועים

לייזרים מסוג Q-Switched הינו המכשיר האידאלי להעלמה וטישטוש קעקועים בכל הצבעים. לייזרים אלה מייצרים קרן במשך פולס קצר ביותר (ננו שניות) ותכונה זו מאפשרת לעלומת לייזר להגיע לצבעי קעקוע מבלי לגרום תופעות בלתי רצויות באפידרמיס ודרמיס.

ייצור אנרגיה גבוהה עבור יעילות מעולה

טכנולוגית Q-Switched של FOTONA מייצרת פעימות ברמה של ננושניות בעלות אנרגיה הגבוהה ביותר בעולם לפעימה בודדת. בכך יתרונה העצום ויעילותה בהסרת קעקועים בכל הצבעים. להשתמש בקוטר עלומה גדול (8 מ״מ) עם אנרגיה גבוהה משפר משמעותית כל טיפול.

אורכי גל רבים לקעקועים בצבעים רבים.

בלייזרים Q-Switched של פוטונה משולבים 4 אורכי גל שונים המאפשרים טיפול בכל הצבעים למעשה. פעימות קצרות אלה גורמות לפיצול פיגמנט הקעקוע לחלקיקים קטנטנים אשר מסולקים מהגוף במערכות פינוי פסולת טבעיות של הגוף. זמן טיפול עבור כל קעקוע הינו קצר מאוד אך דרושים מספר טיפולים לטישטוש והעלמה מוחלטת של קעקוע. זמן בין טיפולים עומד על 3-4 שבועות כדי לאפשר למערכת אימונית להפטר מחלקיקי הקעקוע.

טכנולוגה מוגנת פטנט עומדת בבסיס טיפולים בטוחים ויעילים

להומוגניות של הקרן לייזר ברקמות המטרה, חשיבות מכרעת, פיזור באופן שווה ומדוייק של האנרגיית ממזער את הנזק לאפידרמיס, מוריד משמעותית את הדימום, מייצר כמות קטנה משמעותית של נתזים והשינוים המרקמיים בעור פחותים משמעותית.

השימוש שהמערכות StarWalker® עושות בטכנולוגיות (Vacuum Cell & OPTOflex), תאי ווקום להובלת אנרגיית הלייזר וזרוע ״האופוטפלקס״ המאפשרת העברת אנרגייה בצורה אחידה לאורך כל מערך ההובלה. הקרן הנוצרת במערכת מובלת בצורה הומוגנית לכל אורך הדרך ובכך מגיעה אל רקמת המטרה בצורה הומוגנית ושווה

ביצועין ברמה עילית

טכנולוגית אנרגיה גבוהה בפעימה בודדת יעילה מדמעותית מאשר מערכות שמשתמשות במולטי פעימות המייצרו אנרגיה זהה בכל פעימה. ב StarWalker אנרגיה גבוהה אפשרית גם בעלומות קוטר גבוה כדי להקטיו פיזור אנרגית לייזר ברקמות סמוכות. טכנולוגיה זו מאפשרת טיפול יעיל בקעקועים עמוקים יחסית.

כאשר מיוצרת אנרגיה גבוהה בפעימה בודדת אנחנו מסוגלים למזער תופעות בלתי רצויות כגון פיזור, דימום ושינוים בטקסטורה של העור.

זאת ועוד: טכנולוגיה מוגנת פטנט FracTAT® ממקסמת גם את היכולת הגבוהה בכל מקרה של StarWalker. טכנולוגיה זו אפשרית רק עם ספק כח מסוג ASPשל פוטונה. חורים מקרוניים באזור הקעקוע לפני הפעלת ה Q-Switched  משמשות שסתום שחרור לחץ הגזים הנוצרים בעקבות הפעלת לייזר על קעקוע ובכך מתאפשר להגיע לשכבות עמוקות יחסית להקטין את מספר הטיפולים הנדרשים וגם זמן ריפוי מתקצר.

ידיות המערכת עשויות מטיטניום ובעלות עיצוב ארגונומי. ברור שהן ניתנות לעיקור במידת הצורך.

 

 

מוצרים

לפני ואחרי

הסרת קעקוע

הסרת קעקוע

הסרת קעקוע

הסרת קעקוע

הסרת קעקועים

גלול למעלה
גלול למעלה