רפואת שיניים משמרת

רפואת שיניים משמרת

כשמה כן היא נועדה לשמר שיניים טבעיות. מערכות לייזר LightWalker® של פוטונה מציעות יכולות טכנולוגיות חדשניות לטיפולי שיניים שמרניים.

מהירות ונוחות למטפל ולמטופל כאחד.

בכ 85% מטיפולי שיניים הכרוכות בסילוק עששת בשיניים מלתעות ותוחנות אין צורך באלחוש, כמעט 100% מטיפולים כאלה בשיניים קדמיות מבוצעות ללא אלחוש.

טכנולוגיה זעיר פולשנית VSP (Variable Square Pulse) Er:YAG של FOTONA עומדת מאחורי יישומי לייזר ברקמה קשה. ביצוע מדויק ללא חימום או מעורבות של רקמה בריאה סביב העששת וכל זאת ללא תחושת ויברציות המתלוות לעבודה עם מקדחה וללא חימום השן והמך.

תוצאות קליניות מעולות

במערכות LightWalker® מגוון רחב ביותר של פרמטרים שניתן להתאים לכל מצב שן או אופי מטופל. חשוב לציין את הטכנולוגיה המהפכנית (QSP (Quantum Square Pulse שקיימת רק במערכות LightWalker® של פוטונה. טכנולוגיה זו מותאמת במדויק למצב שקורה בזמן לזירה וזאת כדי להמנע מחימום אזור השן ומביזבוז אנרגית פעימת לייזר על חלקיקי הדרוקסיאפטית באזור הטיפול.

ידיות

ידיות ארגונומיות עשויות טיטניום וקלות משקל משלימות את חווית רופא השיניים. ניתן לחטא ידיות בתמיסה קרה או באוטוקלב ללא חשש לנזק. ידיות משמשות אותנו שנים באופן יעיל ביותר. ידית עם טיפ בקצה או ללא טיפ כלל (הקרן יוצאת דרך חלום ספיר) שנחוצות בעיקר באזורי גישה קשה עקב מיקום השן או פה קטן.

 

לפני ואחרי

אמלוגנזיס אימפרפקטה

הסרת אמאיל ודנטין

הכנת חלל

סילוק עששת - הכנת חלל

הסרת חומר מרוכב

טיפול באמאיל פגום

הכנה לאיטום חריצים

כיפוי מך ישיר

גלול למעלה
גלול למעלה