רפואה אסתטית

Highest Performance Laser Systems

פוטונה מציגה טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת בעזרת שילוב של טיפול בשני סוגי לייזר ER:Yag  ו- ND:Yag לקבל תוצאות משמעותיות ויחודיות. השילוב הסינרגטי בין אורכי הגל השונים ופיתוח האפליקציות הייחודי כדוגמת SMOOTH®, FRAC3®, PIANO® and SupErficial™  מאפשר למטופל לקבל את התוצאות הטובות ביותר במיבני חיבור עמוקים, תוך מיקוד בפגמים השונים ומתן פתרונות ארוכי טווח.

האפליקציות הרב מימדיות שלנו כדוגמת Fotona4D® ו- TwinLight® מאפשרות בנייה משמעותית של הקלוגן והפחתת קמטים ללא צורך הזרקות חומרים חיצוניים. השילוב הייחודי של ארבעת האפליקציות שלנו מלים את המראה הצעיר והרענן של SmoothLiftin המפורסם ברחבי העולם. מערכות פוטונה והאפליקציות השונות מאושרות ע״י מנהל התרופות והמזון של ארה״ב (FDA)

בין היתרונות הבולטים של מערכות לייזר FOTONA:

  • דיוק מירבי, טיפול ממוקד מבוסס רקמת מטרה

  • בחירת מאפיין טיפול קל ואינטואיטיבי

  • כמעט ללא מתכלים

  • אפקט המוסטטי ומשטח מחוטא

  • זעיר פולשני, בטיחוטי וזמן ריפוי מקוצר

  • נוחות מעולה למטופל ושביעות רצון גבוהה

הסרת קעקועים

מערכות הלייזר הם הכלי היעיל והטוב בעולם להסרת קעקועים. פוטונה מציגה את המערכות היעילות בעולם לטיפול בפיגמנטצייה. טכנולוגיית ה Q-Switched בשילוב עם מערכות לייזר בעלת ארבעה תדרים KTP, מאפשרות לנו להסיר קעקועים ביעילות ובמהירות תוך דגש על הסרה של גוונים כחולים וירוקים. הייכולת של המערכות שלנו לרכז אנרגייה גבוהה לתוך פולס קצר ביותר מאפשר לנו לפרק ביעילות את פגמנט הצבע לחלקקים קטנים ביותר המוסרים על ידי המערכת החיסונית של הגוף עצמו.

כל זאת בשילוב תמיכה מעולה עושות את מערכות פוטונה לייחודיות כל כך, אנו גאים על הבחירה של הקליניקות המובילות בפיתרון שלנו לביצוע פרוצדורות טיפול בפיגמטצייה. מערכות פוטונה והאפליקציות השונות מאושרות ע״י מנהל התרופות והמזון של ארה״ב (FDA)

גלול למעלה
גלול למעלה