העלמת פיגמנטציות

נגעים פיגמנטיים שכיחים להפליא ורובם המכריע הינו שפיר. בקהילה הרפואית ידוע כי לייזרים מסוג Q-Switched הם הכלים האידיאליים להעלמה ו/או טישטוש יעיל של נגעים פיגמנטיים שפירים. מערכות לייזר Q-Switched מרובות אורכי גל כולל אורך גל 532 ננומטר KTP מסוגלות לייצר פולסים קצרים מאוד של אור עז הנספג באופן סלקטיבי על ידי פיגמנטים ספציפיים לטיפול בנגע.

ארבעה אורכי גל לטווח הנגעים הרחב ביותר

מערכת הלייזר StarWalker Fotona היוא כלי מושלם לטיפול במגוון רחב של נגעים פיגמנטיים, ומאפשרים טיפולים טיפול כמעט לכל נגע, החל בשומות, נמשים ונגעי כלי דם ועד לכתמי שמש ומלסמה. ניתן לטפל בנגעים שטחיים בצורה היעילה ביותר עם אורך הגל של 532 ננומטר, ואילו ניתן להשתמש באורך הגל של 1064 ננומטר כדי להתמקד לנגעים עמוקים יותר.

טיפולים בטוחים, יעילים וזעיר פולשניים

למצב קשה לטיפול כמו מלסמה, StarWalker יעיל במיוחד הודות לסלקטיביות של לייזר מסוג Q-Switched, המאפשר לפרק פיגמנטים בלבד ולא לתאים. המשמעות היא שהרס של פיגמנט יכול להתרחש ללא פגיעה אבלטיבית בעורתכונה ייחודית המנוצלת בהעלמת/ טישטוש קעקועים מכל הסוגים והצבעים.

בנוסף ללייזרים Q-Switched, ניתן להשתמש גם בלייזרים של Er:YAG להפחתת קרטוזיס, שומות ונגעים פיגמנטיים אחרים, באמצעות הסרת שכבת אפידרמיס והדרמיס חיצוני באופן מבוקר ונטול דיםום יחסית. מחקרים קליניים הראו כי לייזרי Er:YAG יעיל מאוד לטיפול בקרטוזיס, עם שיפור קליני והיסטולוגי של עד 93% לאחר טיפול אחד בלבד.

טכנולוגית פעימת לייזר אחת בעלת אנרגית שיא בוהה עדיפה באופן משמעותי ביותר בהעלמת פיגמנטציות מסוגים שונים מאשר לייזרים עם אנרגיה נמוכה לפעימה המשתמשים בטכנולוגית מספר פעימות. מערכת StarWalker של FOTONA בעלת טכנולוגית אנרגיה גבוהה בפעימה יחידה מאפרת קרן גדולה יותר מבלי לאבד מיכולת אנרגטית ובהתאם אפרויות טיפול עמוקות ומדויקות יותר.

ניתן לבצע טיפולים להסרת נגעים פיגמנטיים בצורה הטובה ביותר באמצעות מערכות הלייזר של FOTONA הבאות:

StarWlker – אנרגיית השיא של MaQX StarWalker, ארבעה אורכי גל של צבעים צבעים ופתרונות חדשניים צוגנים פטנט הופכים את StarWalker למערכת הסרת נגעים פיגמנטריים המובילה בתעשייה.

מערכות לייזר DYNAMIS SP ו Spectro SP רב יישומיות מספקות מגוון רחב ביותר של טיפולים אסתטיים כולל טיפול בנגעים פיגמנטריים, דרמטולוגיים וכורוגיים.

גלול למעלה
גלול למעלה